آشنایی با مفاهیم سرمایه گذاری

پیش از شروع به سرمایه گذاری در بورس اطمینان حاصل نمایید که با مفاهیم اولیه این بازار آشنا شده باشید. در این بخش تلاش شده است تا مطالب مناسبی گردآوری و در اختیار شما قرار گیرد.

واریز و برداشت وجه

برای واریز وجوه بیش از ۵۰ میلیون تومان می بایست از طریق واریز به حساب اقدام نمایید و سپس فیش واریزی را به شماره ۸۸۵۵۶۰۸۰ فکس کنید یا از طریق ثبت فیش در سامانه های اینترنتی یا آنلاین بارگذاری نمایید. اگر مبلغ واریزی شما کمتر از ۵۰ میلیون تومان است، می توانید بعد از ورود به سامانه های معاملات کارگزاری آبان، از گزینه واریز آنی استفاده نمایید. لطفا واریزهای خود را قبل از ساعت ۸ صبح و یا بعد از ۸:۳۰ صبح انجام دهید. همچنین برای برداشت وجه نیز می توانید از داخل سامانه های معاملاتی، درخواست خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است مبلغ حاصل از فروش، دو روز کاری و مبلغ موجود در حساب کاربری، یک روز کاری بعد از درخواست وجه به حساب کاربر واریز می شود.(درخواست خود را قبل از ساعت ۱۴ ثبت کنید.)
اگر در بانک های ملت یا سامان حساب دارید، می توانید با هماهنگی با واحد پذیرش، حساب های خود را به سامانه معاملات آنلاین کارگزاری آبان وصل کنید و واریز و برداشت را مستقیماً از حساب خود انجام دهید.

سامانه معاملات آنلاین پلاس

سامانه «آنلاین پلاس» بر پایه نیازهای متفاوت معامله‌گران حرفه‌ای طراحی شده که یکی از ویژگی‌های برجسته آن، اختصاصی‌سازی امکانات متنوع این سامانه معاملاتی می‌باشد.

همراه پلاس

با همراه پلاس نیازی به نصب اپلیکیشن ندارید. اگر در زمان معاملات، خارج از محل کار و یا زندگی خود هستید، ما همراه پلاس را به شما پیشنهاد می کنیم. از طریق این سامانه به راحتی، با سرعت بالا و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن، با گوشی ها و تبلت ها با سیستم عامل Android و iOS وارد سامانه معاملات شوید.

خرید عرضه اولیه اتوماتیک

در صورتی که پس از ورود به سامانه معاملات آنلاین پلاس نسبت به موافقت خود با توافق نامه خرید عرضه اولیه اتوماتیک اقدام نمایید و در زمان عرضه اولیه مانده حساب شما برای خرید عرضه اولیه کافی باشد، خرید تمام “عرضه های اولیه شرکت های بورسی” بصورت خودکار برای شما انجام می‌شود.

سامانه ثبت سفارشات اینترنتی

با سامانه سفارش‌های اینترنتی در هر زمان از شبانه روز می‌توانید درخواست خرید و یا فروش خود را به اتاق معاملات ما ارسال نمایید و اجرای آنها را به معامله‌گران حرفه‌ای بسپارید.

نوبت دهی آنلاین

جهت جلوگیری از اتلاف وقت شما در مراجعات حضوری به دفاتر کارگزاری آبان، لطفا ابتدا از طریق سامانه نوبت دهی کارگزاری آبان نسبت به تعیین وقت مورد نظر خود اقدام و سپس در زمان تعیین شده به دفاتر آبان مراجعه نمایید.

پشتیبانی مشتریان

مشتریان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات به موقع در رابطه با سامانه معاملات آنلاین، در کانال تلگرامی اطلاع رسانی مشتریان آنلاین عضو شوند. همچنین سامانه پشتیبانی مشتریان جهت دریافت کلیه درخواست‌های مشتریان گرامی در اختیار آنها می‌باشد.

تحلیل بازار، صنایع و شرکت‌ها

اگر به دنبال تحلیل‌های بی‌طرفانه، کارشناسانه و حرفه‌ای هستید، سایت تحلیلی دیدگاه آبان انتخاب مناسبی برای شما می‌باشد. همچنین با عضویت در کانال تلگرامی تحلیلی کارگزاری آبان به موقع از تحولات تاثیرگذار بر بورس مطلع شوید.