اگر به عنوان یک سرمایه گذار شخصی علاقمند هستید که شخصا مدیریت سرمایه گذاری خود در بورس را به عهده بگیرید و یا به عنوان یک سرمایه گذار نهادی جهت تدوین و بهینه سازی استراتژی های سرمایه گذاری خود به اطلاعاتی قابل اتکا نیاز دارید ، واحد مشاوره سرمایه گذاری آبان آمادگی دارد تا با تهیه گزارشات تحلیلی، همراهی مطمئن در تصمیم گیری های آگاهانه شما باشد.

 

 

گزارشهای تحلیلی

 

گزارشهای تحلیلی با نگاهی بی طرفانه و با بررسی گزارشها و صورتهای مالی، فضای کسب و کار و چشم انداز هر شرکت تهیه میگردد. با توجه به نیازهای متفاوت سرمایه گذاران در دوره های زمانی متفاوت این گزارشها در ساختار و قالبهای متفاوتی به شرح زیر ارائه می گردند:


در تحلیل بنیادی اجمالی، تصویر کلی از حال و آینده شرکت ارائه میشود و سرمایه گذار می تواند در زمان کوتاهی به اهم موارد تاثیرگذار و با اهمیت آن شرکت دست یابد.


تحلیل بنیادی جامع به منظور بررسی تفصیلی شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. این گزارش شامل بررسی جایگاه شرکت در صنعت، بازار فروش محصولات، صورت های مالی، محرک های اصلی، پتانسیل ها، مخاطرات پیش رو ، پیش بینی سودآوری آتی و … می باشد.


تحلیل تکنیکال فارغ از مسائل بنیادی، تنها بر عملکرد قیمتی سهام شرکت متمرکز است. در این نوع تحلیل با بررسی روند قیمتی گذشته، حرکت سهم در آینده پیش بینی می گردد.


این گزارش تحلیلی با استفاده از مدل های کارآمد تحلیل صنایع تهیه و ارائه میگردد. به این منظور فضای داخلی و بین المللی، پتانسیل ها، مخاطرات و مهمترین عوامل تاثیر گذار بر صنعت مورد نظر بررسی و چشم اندازی از مسیر حرکتی آن ارائه می گردد.

 

 

استفاده از خدمات ما

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی، با مراجعه به لینک زیر با ما در تماس باشید. از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶:۳۰ آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

تماس با آبان