بورس اولی ها از اینجا شروع کنند!

اگر تا کنون در بورس سرمایه گذاری نکرده اید و در حال تصمیم گیری در رابطه با شروع سرمایه گذاری در بورس هستید، ما اینجا هستیم تا در شروع و طی این مسیر شما را همراهی کنیم. بیش از بیست سال است که افتخار ارائه خدمات به سرمایه گذاران مختلف را داشته ایم و اکنون آماده ایم ارتباطی ماندگار را با شما تجربه کنیم.

 


آیا در بورس سرمایه گذاری کنم؟ ————————–


سرمایه گذاری در بورس مانند هر سرمایه گذاری دیگری، ویژگی های خود را دارد و باید از روش صحیح و با آگاهی کامل نسبت به آن اقدام نمود. بنابراین پیش از هر اقدامی، سوالات زیر را بخوانید و به آنها پاسخ دهید:

چه منابع مالی را می خواهید در بورس سرمایه گذاری کنید؟
تنوع سایر دارایی های شما چگونه است؟
نسبت مبلغ مورد نظر شما جهت سرمایه گذاری در بورس به سایر سرمایه گذاری های دیگرتان چه مقدار است؟
برای چه بازه زمانی می خواهید در بورس سرمایه گذاری کنید؟
بازده مورد نظر شما از سرمایه گذاری در بورس چه میزان است؟
اگر منابع مالی خود را در جای دیگری سرمایه گذاری کنید و یا در کسب و کار خود آن را به کار گیرید، چه بازدهی نصیبتان می گردد؟
مزایای سرمایه گذاری در بورس برای شما چیست؟
مخاطرات سرمایه گذاری در بورس چیست؟

با پاسخ صحیح به سوالات فوق متوجه می شوید که آیا به بورس وارد شوید یا خیر و در صورتیکه به اطلاعات بیشتری برای پاسخ به این سوالات نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

 


از کجا شروع کنم؟ —————


بعد از پاسخ به سوالات فوق و تصمیم به شروع سرمایه گذاری در بورس، اکنون زمان آنست که تصمیم بگیرد کدام مسیر را برای سرمایه گذاری انتخاب میکنید. برای تعیین این مسیر به سوالات زیر برخورد میکنید:

آیا دانش، تخصص و زمان کافی برای سرمایه گذاری در بورس را دارم؟
آیا دوست دارم در بلند مدت به عنوان یک سرمایه گذاری حرفه ای در بورس فعالیت کنم؟
چگونه سرمایه گذاری کنم که در فعالیت های فعلی من تاثیری نداشته باشد؟

پیشنهاد اول
اگر به سرمایه گذاری مستقیم در بورس علاقمند هستید و می خواهید به یک سرمایه گذار حرفه ای تبدیل شوید، دقت نمایید که دستیابی به این هدف در یک دوره زمانی چند ساله امکان پذیر است و مراحل مختلفی باید طی شود. در غیر اینصورت امکان دارد با ضرر و زیان سنگینی همراه باشد که در نهایت شما تصمیم به خروج همیشگی از بازار بگیرید. بنابراین ابتدا با شرکت در دوره های آموزشی مهارت های اولیه و لازم را کسب نمایید و سپس در کارگزاری آبان افتتاح حساب کنید و با منابع محدودی سرمایه گذاری در بورس را شروع کنید. همزمان منابع تحلیلی و معتبر را مطالعه و پیگیری نمایید تا آگاهی نسبتا کاملی از شرایط فعلی بازار و آینده آن به دست آورید.


پیشنهاد دوم
اگر به این نتیجه رسیده اید که بصورت غیر مستقیم در بورس سرمایه گذاری کنید، با توجه به اهداف و مبلغ سرمایه گذاری و همچنین سطح ریسک پذیری تان می توانید از طریق خدمات مدیریت سرمایه گذاری اختصاصی و یا صندوق های سرمایه گذاری مشترک سرمایه گذاری خود را بورس شروع کنید و مدیریت آن را به مدیران حرفه ای سرمایه گذاری بسپارید.


 


 

تماس با ما

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و پاسخ سوالات خود، لطفا به سامانه پشتیبانی مراجعه نمایید.