کارشناسان واحد تامین مالی و پذیرش شرکت کارگزاری آبان، در هر زمان آمادگی کامل دارند تا بهره گیری از به روزترین روش های سرمایه گذاری و متدهای روز علوم مالی، با استفاده از ابزارهای گوناگون در دسترس در بازار سرمایه کشور شامل انواع صندوق های سرمایه گذاری، اوراق مالکیتی و اوراق بدهی و صکوک اسلامی، اقدام به مشاوره و یاری به شرکت ها، پروژه ها، نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی گوناگون جهت تامین منابع مورد نیاز نمایند. به ویژه این شرکت کارگزاری در حوزه های انتشار اوراق درآمد ثابت، تامین مالی پروژه ای، تامین مالی نوآورانه، مشاوره تجدید ساختار و ادغام و تملیک (M&A) و مشاوره افزایش سرمایه از ظرفیت های بسیار مناسب جهت ارائه به متقاضیان برخوردار است.

 

 

مزایای ورود به بورس برای شرکتها

استفاده از معافیت های مالیاتی

شرکتهایی که در بورس مورد پذیرش قرارمی گیرند مادامیکه از لیست سازمان بورس واوراق بهادار خارج نگردیده باشند ، مى توانند نسبت به نرخ مقطوع مالیات حداقل از % ۱۰ معافیت مالیاتی بهره مند گردند.

امکان افزایش سرمایه ساده تر

در بورس به جهت تمرکز سرمایه که با هدف مشارکت درحقوق شرکتهای مورد پذیرش صورت گرفته و تشکیل یک بازار هدفمند را داده است. امکان افزایش سرمایه بسیار ساده تر از حالتی است که شرکتها در خارج از بورس به این امر اقدام می ورزند.

انتشار اوراق قرضه

براساس قانون تجارت به شرکتهای سهامی عام اجازه انتشار اوراق قرضه داده شده و طبعا حضور در یک بازار متمرکز این امر را به نحو چشمگیری تسهیل خواهد نمود .

به روز رسانی ارزش واقعی شرکت

که این موضوع می تواند انعکاس دهنده نگرش یک بازار متخصص نسبت به آتیه شرکت مورد بررسی باشد و کاملا واضح خواهد بود که این امر توانایی ارایه خط مشی مدیریتی به مجموعه مدیران شرکتهای بورسی را در راهبرد اهداف خود فراهم خواهد ساخت .

 

معرفی بازارها و انواع آن ها

بازارهای مالی به دو بازار پول و بازار سرمایه تقسیم می شوند.

بازار پول

در این بازار ابزارهایی دادوستد می شوند که سررسید آنها حداکثر یکسال است.

بازار سرمایه

در بازار سرمایه ابزارهایی است که سررسید آنها بیشتر از یک سال است وهمچنین ابزارهای بدون سررسید دادو ستد می شوند مانند سهام .بازار سرمایه شامل دو بازار اولیه و ثانویه می باشد. در بازار اولیه اوراق بهادار شرکت، برای اولین بار صادر شده و در معرض مبادله قرار می گیرند.
بازار ثانویه شامل خریداران و فروشندگان سهام و اوراق مشارکتی است که قبلاً انتشار یافته است. بورس اوراق بهادار مهم ترین نهاد بازار ثانویه برای معاملات اوراق بهادار است.

 

نحوه سرویس دهی و ارائه خدمات

کارشناسان مسئول این واحد، پس از انجام مشاوره اولیه و بررسی شرایط کلی متقاضی به لحاظ مالی، اقتصادی و مقرراتی و نیز امکان سنجی کلی اولیه، اقدام به عقد قرارداد و تکمیل موفق پروژه می نمایند. لازم به ذکر است که شرکت ها و موسسات نوپا، اشخاص حقیقی دارای پروژه، منابع و یا صاحب ایده و اختراع و نیز نهادها و بنگاه های اقتصادی علاقه مند به ورود به بازار سرمایه و یا تأمین مالی از طریق ابزارهای حاضر در این بازار، می بایست در هنگام ارائه درخواست اولیه طرح کلی ایده و یا کسب و کار خود را به صورت مکتوب جهت بررسی های اولیه ارائه نمایند.

 

استفاده از خدمات ما

جهت استفاده از خدمت پذیرش شرکت ها می توانید ابتدا درخواست یک جلسه مشاوره رایگان بدهید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی، با واحد ارتباط با مشتریان با شماره های ۴۲۱۵۱۱۵۱ و ۴۲۱۵۱۲۵۲ تماس بگیرید. این واحد از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶:۳۰ آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.