در حرکت معامله کن!

با همراه پلاس نیازی به نصب اپلیکیشن ندارید. اگر در زمان معاملات، خارج از محل کار و یا زندگی خود هستید، ما همراه پلاس را به شما پیشنهاد می کنیم. از طریق این سامانه به راحتی، با سرعت بالا و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن، با گوشی ها و تبلت ها با سیستم عامل Android و iOS وارد سامانه معاملات شوید.

افتتاح حساب

فیلم های آموزشی

 


ویژگی های همراه پلاس ——————–


دیده بان

در این بخش با انتخاب گروه مورد نظر و اضافه کردن نماد به گروه، قادر خواهید بود برای خود پرتفوی مجازی بسازید.

ابزارهای ویژه

با فشردن دکمه “بیشتر” وارد صفحه ابزارهای ویژه می شوید که امکاناتی نظیر واریز و برداشت وجه و تغییر کارگزار ناظر را نمایش می دهد.

تنظیمات

در این بخش می توانید تنظیمات برنامه از جمله نمایش پیغام های ناظر، تایید قبل از ارسال و تقسیم سفارش بیش از آستانه را انجام دهید.


استفاده از این سامانه ——————


مشتریان آبان

مشتریان معاملات آنلاین کارگزاری آبان جهت استفاده از همراه پلاس می بایست ابتدا وارد مرورگر تلفن همراه خود شوند سپس آدرس سامانه معاملات آنلاین (online.aban.net) را وارد نمایند و با نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین خود وارد سامانه شوند. اگر مشتری کارگزاری آبان هستید ولی به سیستم معاملات آنلاین دسترسی ندارید، ابتدا نسبت به دریافت دسترسی معاملات آنلاین اقدام نمایید.

 

سایرین

 

در صورت علاقه‌مندی به استفاده از این سامانه ابتدا می‌بایست نسبت به افتتاح حساب در کارگزاری آبان و دریافت نام کاربری و کلمه‌عبور سامانه معاملاتی آنلاین اقدام نمایید و سپس مطابق با توضیحات فوق نسبت به ورود به سامانه اقدام نمایید. جهت افتتاح حساب به لینک زیر مراجعه نمایید:

افتتاح حساب

 

جهت اطلاعات بیشتر با مراجعه به لینک زیر با مرکز پشتیبانی گروه آبان در تماس باشید.

تماس با آبان

 

با توجه به حجم بالای تماس‌های تلفنی و جهت ارائه خدمات بهتر، پیشنهاد می‌کنیم درخواست‌های خود را در سامانه پشتیبانی مشتریان ثبت نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند:

سامانه پشتیبانی مشتریان