لطفاً جهت صدور واحدهای سرمایه گذاری در صندوق یکم آبان و پارس، مطابق مراحل زیر اقدام نمایید. احراز هویت و افتتاح حساب، هم از طریق سامانه انلاین و هم در دفاتر کارگزاری آبان در شهرهای تهران، تبریز، ارومیه، کیش و اصفهان امکان پذیر می باشد.

 

 

سرمایه گذاری در صندوق

 


صدور:

جهت صدور واحد سرمایه گذاری در صندوق، ابتدا می بایست در سامانه سجام ثبت نام کنید و احراز هویت شوید. سپس برای سرمایه گذاری در صندوق یکم آبان وارد سایت abfund.ir و جهت سرمایه گذاری در صندوق پارس وارد سایت parsfund.ir شوید و روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید و اطلاعات فردی و بانکی خود را به طور کامل تکمیل نمایید. لازم به ذکر است شماره تماس و حساب بانکی الزاماً باید به نام شخص سرمایه گذار باشد. پس از تکمیل اطلاعات و بارگذاری تصویر شناسنامه و کارت ملی، یک کد رهگیری برای شما صادر می شود. در صورت کامل بودن اطلاعات و مدارک، حساب کاربری شما طی ۱ روز کاری فعال می گردد.

پس از فعال شدن حساب کاربری، وارد سایت شده و گزینه ورود را انتخاب نمایید و روی گزینه فراموشی رمز عبور و سپس روی گزینه بازیابی رمز عبور با استفاده از تلفن همراه کلیک نمایید. پس از وارد کردن کد ملی و کد شناسایی ارسال شده به تلفن همراه، نام کاربری برای شما صادر می شود و می توانید کلمه عبور مورد نظر خود را ثبت نموده و وارد پرتال شوید.

پس از ورود به پرتال، روی گزینه صدور واحد کلیک کنید و اطلاعات فیش واریزی خود را وارد نموده و فیش را بارگذاری نمایید.

ابطال:

جهت ابطال واحد سرمایه گذاری در صندوق، وارد حساب کاربری خود در صندوق مربوطه شوید و پس از انتخاب گزینه ابطال، تعداد واحد هایی که قصد ابطال آن را دارید انتخاب نمایید. قیمت ابطال، به قیمت روز کاری بعد از ثبت درخواست محاسبه می شود و ۲ تا ۷ روز کاری بعد از ثبت، مبلغ به حساب شما واریز می گردد.

 (به دلیل شیوع گسترده بیماری کوید ۱۹،درحال حاضر این روش غیرفعال می باشد.)

برای صدور واحدهای سرمایه گذاری به صورت حضوری می بایست پس از ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت، با اصل شناسنامه، کارت ملی و فیش واریزی به شرکت سبدگردان آبان مراجعه نمایید.

 واریز وجه سرمایه‌گذاری می بایست حداقل به میزان یک واحد (مطابق حداقل مبلغ صدور مشخص شده در سامانه) انجام پذیرد.

جهت واریز وجه حتما شماره ملی شخص سرمایه‌گذار به عنوان شناسه پرداخت درج گردد. بدیهی است وجوه بدون شناسه پرداخت به حساب سرمایه‌گذاران مسترد میگردد.

فقط به مبالغ واریز شده در روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر ترتیب اثر داده خواهد شد.

صندوق یکم آبان:
بانک رفاه
شماره حساب ۲۹۶۶۸۳۶۱۹
شماره شبا ۱۳۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۲۹۶۶۸۳۶۱۹ IR
صندوق پارس:
بانک تجارت
شماره حساب ۱۰۴۴۵۶۳۰۸
شماره شبا ۱۵۰۱۸۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۴۴۵۶۳۰۸ IR

 

پشتیبانی

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و پاسخ سوالات خود، لطفا به سامانه پشتیبانی مراجعه نمایید .

پشتیبانی مشتریان