جهت امکان ایجاد دسترسی برای ورود سرمایه گذاران به سامانه معاملات کارگزاری آبان از سراسر کشور، احراز هویت و افتتاح حساب از طریق دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با این کارگزاری انجام می شود.

 

افتتاح حساب

 


جهت افتتاح حساب در کارگزاری آبان و دریافت کد بورسی، باید فرم افتتاح حساب با کارگزاری آبان را پر کنید. اگر در سامانه سجام، احراز هویت شده باشید کل اطلاعات شما نمایش داده می شود و فقط می بایست اطلاعات خود را تایید نمایید، درغیر اینصورت، بعد از تکمیل فرم، شما هم در کارگزاری آبان، هم در سجام ثبت نام کرده اید. پس از تکمیل فرم ثبت نام، گزینه مراجعه به دفاتر پیشخوان را انتخاب نمایید و لیست دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با کارگزاری آبان به شما نمایش داده می شود. می توانید اطلاعات نزدیکترین دفتر پیشخوان به محل کار یا زندگی خود را بردارید.در این مرحله، با در دست داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، کد ۱۰ رقمی سجام و پرینت اطلاعات تکمیل شده در فرم افتتاح حساب، به دفتر پیشخوان مورد نظر خود مراجعه فرمایید.سه روز پس از انجام گام دوم، نام کاربری و کلمه عبور سامانه معاملات آنلاین از طریق پیامک و نام کاربری و کلمه عبور سامانه معاملات اینترنتی از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد.

 

پشتیبانی

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات خود، اقدام به ثبت سوال نمایید و یا با واحد ارتباط با مشتریان با شماره ۴۲۱۵۱۲۵۲ و ۴۲۱۵۱۱۵۱ تماس بگیرید. این واحد از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶:۳۰ آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.