لطفاً جهت افتتاح حساب نزد کارگزاری آبان، مطابق مراحل زیر اقدام نمایید. احراز هویت و افتتاح حساب، هم از طریق دفاتر پیشخوان در سطح کشور و هم در دفاتر کارگزاری آبان در شهرهای تهران، تبریز، ارومیه، کیش و اصفهان امکان پذیر می باشد.

 

 

افتتاح حساب

 


تکمیل فرم افتتاح حساب

جهت افتتاح حساب در کارگزاری آبان و دریافت کد بورسی، ابتدا می بایست فرم افتتاح حساب با کارگزاری آبان را پر کنید. لطفا در تکمیل فرم، از ارائه ایمیل تکراری خودداری نمایید. اگر در سامانه سجام، احراز هویت شده باشید کل اطلاعات شما در فرم افتتاح حساب، نمایش داده می شود و فقط می بایست اطلاعات خود را تایید نمایید، درغیر اینصورت، بعد از تکمیل فرم افتتاح حساب، شما هم در کارگزاری آبان، هم در سجام ثبت نام کرده اید. پس از تکمیل فرم افتتاح حساب، می توانید گزینه مراجعه به دفاتر آبان یا دفاتر پیشخوان را انتخاب نمایید.

 احراز هویت

در این مرحله، با در دست داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، کد ۱۰ رقمی سجام و پرینت اطلاعات تکمیل شده در فرم افتتاح حساب، به یکی از دفاتر آبان یا  دفاتر پیشخوان منتخب، مراجعه فرمایید. احراز هویت آبان در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد، به متقاضیان حقیقی ارائه می گردد و هزینه انجام این خدمات در این دفاتر طبق تعرفه های خدماتی دفاتر پیشخوان معادل ۱۶۳.۰۰۰ ریال دریافت می شود که کارگزاری آبان هیچ هزینه ای بابت افتتاح حساب و کد بورسی دریافت نمی کند. ضمنا احراز هویت سجام به مبلغ ۵۰.۰۰۰ ریال در این دفاتر انجام می گردد.
مراجعینی که پیش از حضور در دفاتر آبان نسبت به اخذ نوبت از سامانه نوبت دهی آنلاین، اقدام نموده باشند در ارائه خدمات، اولویت دارند.

 دریافت نام کاربری و کلمه عبور

سه روز کاری پس از انجام گام دوم، نام کاربری و کلمه عبور سامانه معاملات آنلاین از طریق پیامک و نام کاربری و کلمه عبور سامانه معاملات اینترنتی از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد.

 

پشتیبانی

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و پاسخ سوالات خود، لطفا به سامانه پشتیبانی مراجعه نمایید.

سامانه پشتیبانی مشتریان