سهام عدالت خود را به راحتی بفروشید!

اگر سهام عدالت به شما تعلق گرفته و نسبت به آزاد سازی آن اقدام نموده اید، می توانید بدون دریافت کد بورسی و بدون مراجعه حضوری به کارگزاری، نسبت به فروش آن اقدام نمایید.

سامانه فروش سهام عدالت

سهام عدالت چیست

 

چه کسانی می توانند سهام عدالت خود را بفروشند

اشخاصی که در سایت samanese.ir شماره شبای بانکی و شماره تلفن همراه خود را ثبت و روش مستقیم را انتخاب نموده اند، می توانند ۶٠ درصد از سهام خود را به فروش برسانند.

 

فروش سهام عدالت

اگر روش مستقیم را برای فروش سهام عدالت انتخاب نموده اید به سامانه فروش سهام عدالت کارگزاری آبان مراجعه نمایید و روی گزینه “ثبت نام” کلیک نمایید. کد ملی و شماره موبایل خود را وارد کنید، پس از دریافت پیامک کد تایید روی شماره موبایل خود و وارد نمودن آن در سامانه، می توانید نسبت به تعیین نام کاربری(کد ملی) و کلمه عبور اقدام نمایید. در این مرحله می توانید نسبت به مشاهده و ثبت درخواست فروش دارایی خود اقدام نمایید.


 

دریافت وجه حاصل از فروش سهام عدالت

پس از فروش سهام عدالت، چنانچه در سامانه، گزینه واریز وجه به حساب را انتخاب کرده باشید، مبلغ مورد نظر به شماره حساب ثبت شده شما در سامانه سهام عدالت واریز خواهد شد.

 

دریافت کد بورسی و معاملات آنلاین با آبان

اگر علاقمند به سرمایه گذاری در بورس هستید و قصد خرید و فروش سهام را دارید، در سایت https://reg.aban.net ثبت نام کنید، سپس برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان که در پایان ثبت نام معرفی شده است مراجعه نمایید. چند روز بعد نام کاربری و کلمه عبور برای شما ایمیل و پیامک می شود.