خدماتی خاص شما


monitor پلتفرم های معاملاتی

پلتفرم های معاملاتی متنوع ما، با قابلیت استفاده در رایانه های شخصی و گوشی های هوشمند، امکان انجام معاملات آنلاین سهام و آتی سکه را فراهم می نماید.
ادامه…

bell خدمات ویژه

آنگونه که دوست دارید از خدمات ما استفاده کنید. اگر فرصت مراجعه به دفاتر ما را ندارید و یا علاقمند به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با خدمات ما هستید، از خدمات ویژه ما استفاده کنید.
ادامه…

pie-chart مدیریت سرمایه گذاری

واحد مدیریت سرمایه گذاری ما آمادگی دارد مدیریت سرمایه گذاری شخصی شما در بورس را به عهده بگیرد. مدیریت صندوق های سرمایه گذاری، بخش دیگری از خدمات ما می باشد.
ادامه…

bar-chart مشاوره سرمایه گذاری

گزارش های متنوع تحلیلی صنایع و شرکت ها، بهینه سازی و اصلاح پرتفوی سرمایه گذاری و برگزاری جلسات اختصاصی مشاوره سرمایه گذاری توسط کارشناسان خبره ما ارائه می گردد.
ادامه…

sun صندوق های سرمایه گذاری

اگر شخصا فرصت سرمایه گذاری در بورس و پیگیری امور مربوطه به آن را ندارید، می توانید در یکی از صندوق های سرمایه گذاری مشترک با مدیریت آبان سرمایه گذاری نمایید.
ادامه…

money-bag خدمات تامین مالی

این خدمات در جهت تسهیل استفاده از خدمات ما به علاقمندان ارائه می گردد. اگر فرصت مراجعه به دفاتر ما را ندارید و یا علاقمند به کسب اطلاعات بیشتری هستید.
ادامه…

export کالا و انرژی

کارشناسان خبره ما از صدور کد معاملاتی تا تحویل کالای شما و پذیرش کالاهای جدید در بورس های کالا و انرژی، لحظه به لحظه در کنار شما هستند.
ادامه…

screen آموزش

شروع به سرمایه گذاری در بورس و اتخاذ تصمیمات صحیح سرمایه گذاری نیازمند شناخت کامل از کارکرد بازارها و اصول صحیح سرمایه گذاری می باشد.
ادامه…